ExploreZ Familiedag | Theater & workshops voor het hele gezin

ExploreZ Familiedag | Theater & workshops voor het hele gezin
31 mei 2026 | 11:30 - 13:00
Erasmuspark, Amsterdam

Het Erasmuspark verandert voor één middag in een bruisend openluchtfestival met workshops, voorstellingen en inspirerende verhalen. Tijdens deze bijzondere ExploreZ Familiedag ben je welkom om met je kinderen, kleinkinderen, neefjes of nichtjes theater te beleven, te dansen en de kunstenaar in jezelf naar boven te halen!

Het is een doorlopend programma in de openlucht waar we samen gaan creëren en plezier gaan maken. Opkomende jonge makers tonen korte voorstellingen rondom het thema verbinding en vriendschap in een veranderende wereld. Kunst en creativiteit worden ingezet als verbindende kracht!

Meer over de voorstellingen

Welkom Wezen – Sarah Khalay & Juanita Adriaens

In Welkom Wezen ontmoeten twee bijzondere wezens uit totaal verschillende werelden elkaar: een waterwezen en een graswezen. Zonder woorden, maar met veel beweging en verbeelding, ontdekken ze hoe ze elkaar kunnen begrijpen. Deze speelse en zintuiglijke dansvoorstelling laat zien hoe verschillen juist kracht kunnen geven.

Verhaal van een Baobab – María Astorga & Néstor Martínez

Stap samen in een betoverende wereld van dans, live muziek en technologie. Geïnspireerd door De Kleine Prins nemen María en Néstor je mee op een poëtische reis vol fantasie en verwondering. In Verhaal van een Baobab komen beweging, geluid en interactieve elementen samen tot een bijzondere belevenis.

Sunrise Sessions – McKenna Mahacek & Georgina Markapaulou

Dans is voor iedereen en dat voel je in Sunrise Sessions. Deze toegankelijke en energieke voorstelling brengt je samen door beweging, muziek en ontmoeting. Geïnspireerd door het dagelijks leven en de kracht van gemeenschap, nodigen de makers jong en oud uit om mee te bewegen en te laten zien hoe creativiteit verbindt.

Een speciale Explodium Outdoors editie

Explodium staat voor exploreren op het podium, en biedt jonge makers de kans om hun eigen werk te ontwikkelen en presenteren. Dit jaar verplaatst het podium naar buiten tussen het groen in het Erasmuspark. Tijdens het Explodium traject (maart-mei) ontwikkelden deelnemers hun eigen werk en concepten verder aan de hand van inspirerende workshops; zowel individueel als collectief ontstond nieuw materiaal.

Dit jaar wordt het ExploreZ Festival verrijkt met niet één, maar twee edities van Explodium! Lees hier meer over de eerste editie van Explodium Outdoors bij Tolhuistuin gericht op culturele identiteit en culinaire verhalen!

GRATIS!




Winkelwagen
Scroll naar boven
Ga naar de inhoud