ZID Theater | verbindt kunst, cultuur en samenleving
  • Nederlands
    • English
  • Producties
    • Voorstellingen
      • Historia – Issam Zemmouri
      • Rebel – Naïma Baraka
      • Onze Odyssee
      • Lost City
      • Here we Are – ITA/Rabozaal
      • Archief voorstellingen
    • Projecten
      • FATE 2020-2022
      • Choose & Dare
      • Verhalen-Keuken
      • VerhalenVanger + in Osdorperhof
      • VerhalenVanger
      • Archief projecten
    • Events
      • Here we Are – ITA/Rabozaal
      • Archief Events
    • ExploreZ Festival 2020
    • Trainingen
      • CultuurGidsen
      • Training voor spelleider VerhalenVanger
      • Jezelf presenteren
      • ZID- Academy
        Een platform voor creatieve stadsmakers
      • Theatertraining
      • Archief trainingen
    • Educatie
      • Creatieve Expeditie voor kinderen van 7 – 12 jaar
      • Als ik rijk zou zijn …….
      • ZOMEREXPEDITIE 2020
  • Nieuws
    • Nieuwsbrief
    • Aanmelden voor nieuwsbrief
    • Nieuwsarchief
  • Agenda
  • Internationaal
    • TONE 2020-2022 toegekend door Erasmus+
    • FATE 2020-2022
      • FATE 2020 – 2022 toegekend door Creative Europe
      • FATE – activiteiten in het kort
      • FATE – informatie voor deelnemers
      • FATE – informatie voor organisaties
      • FATE – informatie voor stagiaires
    • Choose & Dare
    • ExploreZ Festival 2020
    • ExploreZ Festival 2016 – 2018
      • Fondsen
      • Partners
    • Go Digital – Erasmus+ project 2019 – 2021
    • Creativity Training for Europe, Erasmus+ project
    • Odyssee – van verleden naar heden
    • Caravan Next 2016 – 2019
    • ZID in Marokko 2018
    • Archief internationaal
  • Over ZID
    • Over ZID
    • De mensen achter ZID
    • In de Media
    • De organisatie
    • Fondsen
    • Partners
    • Vacatures
      • Vrijwilligers
    • Prijzen en nominaties
    • Oranje Fonds – Appeltje van Oranje
  • Verhuur
  • Steun ons
  • Blog
  • Contact

Go Digital – Erasmus+ project 2019 – 2021

 

ZID neemt deel aan het internationale project : Go Digital – digitale tools om te helpen met stressmanagement en het voorkomen van burn-outs

ZID Theater is trotse partner in het Europese Erasmus+ project: Go Digital, samen met Stichting Amsterdam European Mobility (Nederland), Stepp Strategie Servizi Sviluppo (Italië), Academia Postal 3 (Spanje) en Asociación Cultural Integra (Spanje).

Go Digital is een Erasmus+ programma van de Europese Unie voor strategische samenwerkingen en vindt plaats van september 2019 tot …?

 

Doel van het project

Omdat het wereldwijde gebruik van ICT middelen exponentieel toeneemt, zijn steeds meer docenten afhankelijk van digitale applicaties om een breed scala aan taken uit te voeren. Met dit in gedachten is het Go Digital-project erop gericht om een web applicatie voor digitale training te ontwikkelen. De training is bedoeld om burn-outs te voorkomen en stresssymptomen te beperken en is gericht op jongeren en jeugdwerkers.

 

Go Digital app

Het is de bedoeling om een app te ontwikkelen die je helpt om stress te beperken; vergelijkbaar met een app die je zou gebruiken om je lichaam te trainen. De app laat je dagelijkse routines en trainingen zien die je stressniveaus kunnen verbeteren, doelen laat bereiken en anderen in de toekomst te kunnen trainen.

 

Go Digital’s doelen

1. Identificeren van factoren die verband houden met stressmanagement en burn-outpreventie
2. Het ontwikkelen van een curriculum dat zich richt op stressmanagement op basis van de bevindingen
3. Ontwerpen van een digitale training om stressmanagement en burn-outpreventie voor jongeren te verbeteren
4. Creëren van een digitaal hulpmiddel die jeugdwerkers en jongeren ondersteunt bij de verbetering van stressmanagement

 

Het project

De eerste fase van het project is onderzoek. Tijdens dit proces zullen we proberen een Europees competentiekader voor stressmanagement te creëren. Uitgangspunt is het Stress Management Competency Framework met 4 kerncompetenties en 12 subcompetenties, ontwikkeld door de Occupational Psychologists van Goldsmiths University of London en Affinity Health at Work. ZID en de partners zullen dit materiaal als uitgangspunt nemen en ze zullen een workshop met relevante betrokkene doen om het materiaal toe te spitsen op hun eigen land. ZID gaat haar methode en het VerhalenVanger spel in het project implementeren.

ZID en de partners zullen ervaringen, methoden en gebruiken verzamelen betreffende training en ondersteuning in stressmanagement. We gaan kijken naar verschillende methodes die onderdeel kunnen uitmaken van de Go Digital training. In een bijeenkomst met alle partners zullen we ieders prioriteiten, onderwerpen en beste werkmethoden bespreken om een curriculum te creëren dat de basis van de training zal vormen.

Na het opstellen van het curriculum zal er een innovatieve methodologie ontwikkeld worden en in het Engels worden opgeschreven.

Wanneer het onderzoek is voltooid en de methodologie is gemaakt, zal een digitale applicatie worden ontwikkeld voor training in stressmanagement. Het is de bedoeling om hierin onderzoeksresultaten op te nemen en deze toegankelijk en bruikbaar te maken voor jongeren en jeugdwerkers.

 

Partners

Stichting Amsterdam European Mobility (Nederland)
Stepp Strategie Servizi Sviluppo (Italie)
Stichting ZID (Nederland)
Academia Postal 3 (Spanje)
Asociación Cultural Integra (Spanje)

 

Tijdschema

De eerste bijeenkomst vond plaats in Spanje op 27 en 28 september 2019. De volgende bijeenkomst zal in Italië worden gehouden en de derde en laatste bijeenkomst is in Nederland.

English

blog

  • ExploreZ 2020 – Een festival in tijden van corona
  • Klein van omvang en groot qua impact, april 2020 – kunst in tijden van de corona crisis
  • Een diverse en inclusieve cultuursector: one-night stand of een langdurige relatie?, november 2019
  • Eugenio Barba blijft ondanks alles dansen, Juni 2019
  • Kleine en grote revoluties van betekenis in een week , maart 2019

ZID Theater

De Roos van Dekamaweg 1
1061 HR Amsterdam
Tel: 020-4888449
Fax: 020-6817760
info@zidtheater.nl

Vestiging Den Haag:
ZID Theater – Community Art & Performance Center
Van der Duynstraat 55 d
2515 NG Den Haag

Nieuwsbrief

Stay informed and subscribe to the latest ZID news

  • Inschrijven voor de Nederlandse nieuwsbrief

  • Subscribe to the International newsletter (English)

  • English newsletter archive
  • Tags

    22 jaar Academy Amsterdam award boek buurt contact CultuurGids CultuurGidsen Dizz Kids doneren festival geschiedenis gratis helden HERE WE ARE internationaal Marokko missie nominatie OBA ontwikkelen Oranje Fonds organisatie presentatie prijs route talent theater theatertafel theatertraining tour tournee training vacature verhalen verhuur VIP vrijwilliger vrijwilligers wereld Werelddaken wijk workshop ZID

    Zoeken

    • Nederlands
    • Producties
    • Nieuws
    • Agenda
    • Internationaal
    • Over ZID
    • Verhuur
    • Steun ons
    • Blog
    • Contact
    © Zid Theater
    • Nederlands
    • English